Blog

Metloš/Články /Novinka Mad Days přichází s hrou světel a stínu.

Novinka Mad Days přichází s hrou světel a stínu.

Na novinku uskupení Mad Days již nějaký ten čas čekáme. Uskupení na čele s charismatickou frontmankou Aleksandrou, připravovali novinku téměř půl roku čímž je Into My Eyes pilotním songem nového EP. V průběhu času kapela intenzívně koncertovala a získala status nekompromisně energických show. Na kompletní vydání materiálů a křest EP si budeme muset počkat do léta. Kapela kvůli pandemii covid-19 posunula vydání také byla nucena zrušit plánované koncerty. Teď tady však máme chuťovku v podání videoklipu Into My Eyes.

Vypadá to, že Mad Days jsou v současnosti opravdu ve velké formě. A přesně to platí i pro novinku na které spolupracoval Simon Gibson z Abbey Road Studios. „Simon nám poskytl velkou pomoc se zvukem nahrávky, jeho zkušenost byla skvělá. Velice se nám líbila jeho práce na posledních nahrávkách Depeche Mode nebo Sigur Ros, proto jsme byli rádi že se spolupráce povedla.“ svěřuje se MajK kytarista Mad Days.

Ústředním tématem videoklipu je hra světel a stínu. „Koncept videoklipu jsme vymysleli na zkoušce, o dokonalé provedení se postaral Adrian Janeček (John Wolfhooker) a Alexandra Hrašková. Vizualizace v jejich podání naplnila všecky naše očakávaní.“ prozrazuje baskytarista Tibi k videu ke skladbě Into My Eyes, které nyní vychází jako oficiální klip.

Linky
web: https://www.maddays.cz/
facebook: https://www.facebook.com/maddays/
instagram: https://www.instagram.com/maddays_band/
youtube: https://www.youtube.com/c/MadDaysBand

Kontakt
mail: maddays@maddays.cz
mobil: +420 792 338 642 – Marián Karabin

No Comments

Post a Comment