Blog

Metloš/Články /Metalcore banda SEVERALS vydala nový klip k singlu MELODY
Severals

Metalcore banda SEVERALS vydala nový klip k singlu MELODY

Po delší časové odmlce, a po odchodu kytaristy a spoluzakladatele Pavla, přichází kapela Severals s novým singlem MELODY.

“Každý z nás má svůj bod nula ve svém vesmíru / svou Polárku / svou melodii, která ho všude provádí a drží ho nad vodou.” Co ale když svou melodii ztratíme?

Singl MELODY se zabývá přesně tímto tématem. V písni se představují melodické pasáže spolu s emotivním refrénem, který doprovází tvrdé kytarové riffy a hrubý zpěv.

Nový počin plzeňské čtveřice Severals byl nahrán v soukromém studiu za dohledu Pavla Chyšky. O mix a master se postaral australský hudební producent Lance Prenc, který spolupracoval například s interprety Alpha Wolf nebo Thornhill.

Videoklip vykresluje situaci mladého muže, který ztratil svou lásku, svou melodii. Ačkoliv se snažil svou milovanou zachránit z plných sil, dívka ztratila vůli ke své záchraně a padá z útesu. Příběh pokračuje žalem a smutkem při uctění památky zesnulé, během kterého muž položí náramek na hrob. Náramek zde reprezentuje poslední fyzickou věc, která mu po dívce zbyla. Ztracený v životě se muž utápí v myšlenkách ve své hlavě, které proměňují jeho lásku v nenávist. Zoufalý a bezradný se muž vrací k hrobu své milé, kde si surově bere do ruky zpět onen náramek. Ten se znenadání muži rozzáří v ruce, symbolizující že ona melodie je stále s ním.

Režie, scénáře i postprodukce videoklipu se chopil frontman kapely Severals Dominik Fencl v kamerové spolupráci s Eliškou Sedláčkovou a Martinem Mrštíkem. Příběhové záběry byly natočeny v okolí města Plzně, kde byly mimo jiné znovu využity prostory z předchozích videoklipů písní Habitat a Luna.

Kapela Severals tímto singlem odkrývá první píseň z připravovaného dlouhohrajícího alba, které se začne natáčet začátkem roku 2021.

Web:               www.severalsofficial.com

Spotify:            https://spoti.fi/2v21d37

Facebook:       https://www.facebook.com/svrls/

Instagram:       https://www.instagram.com/weareseverals/

No Comments

Post a Comment