Blog

Metloš/Články /Znáš ERELEY? Poslechni si, jak zní heavy joy music

Znáš ERELEY? Poslechni si, jak zní heavy joy music

Zdravím Vás!

Rád bych Vám tímto představil (některým připomenul) kapelu ERELEY. Hrajeme prý progressive industrial gothic doom metal (my tomu říkáme „heavy joy music“) – bicí, basa, dvě kytary, klávesy, samply, zpěvy, zkrátka je to hutný, vostrý, temný a zlý a až začnem hrát, budeš se možná chvílema bát. V lednu 2020 nám pod Německým vydavatelstvím Massacre Records vyšla nová deska „Diablerie“ a nyní je čas ji hrát lidem, nechat je pohltit energii živých vystoupení a naplno si užít zážitek z hudby. Kapela touto cestou hledá možnosti spolupráce s promotéry, organizátory koncertů a akcí, provozovateli klubů, bookingovými agenturami i managementy kapel.

Co je za námi?

2015 – první LP – Katharsis (velmi dobré recenze, k dohledání zde), následuje vydání prvního klipu „A Figurine„, kapela se zúčastnila soutěže Spark Fresh Blood 2015 kde se umístila na 2. místě (a to bylo teprve 2. vystoupení kapely ever 🙂

2016 – vydání druhého videoklipu „Soul in chains

2017-2019 – práce na nové desce, personální změny, spolupráce s Massacre Records

2020 – druhé LP – Diablerie (ještě lepší celosvětové recenze, k dohledání zde), před vydáním desky vychází v pořadí již 3. videoklip kapely k titulní písni alba „Diablerie“, následovaný 4. klipem k písni „Enchantress“.

Co nabízíme?

Profesionálně odehranou show s hudbou, která snese celosvětové měřítko. Dopravíme se k vám na místo, postavíme vlastní aparaturu včetně mikrofonů, stojanů a kabelů (takže zvukař bude happy), otevřeme na chvíli díru do pekla a necháme vás se opájet všemi těmi temnými pocity umocněnými naší produkcí. Po show se pokorně odklidíme stranou a zmizíme zpět do temnot. Zhruba tak asi.

Co hledáme?

Hledáme možnosti předávat naší hudbu fanouškům. Ať už jsi majitel klubu, či promotér, nebo organizuješ koncerty, manažeruješ další kapelu a chceš si nás užít naživo, ozvi se nám zpět a domluvíme se na spolupráci.

Lukáš Réda

+420 778 724 428 / ereley@gmail.com

Facebook https://www.facebook.com/WeAreEreley/

Instagram https://www.instagram.com/ereley6/

Youtube https://www.youtube.com/channel/UCjKgyq8GpHfQa03MxfgwXJA

Web http://www.ereley.cz/

No Comments

Post a Comment