Blog

Metloš/Články /Rosa Nocturna vydala 4. album Andělé a bestie i s videoklipem
ROSA NOCTURNA Andělé a Bestie

Rosa Nocturna vydala 4. album Andělé a bestie i s videoklipem

Milovníci melodického metalu jásejte! Brněnský ansábl ROSA NOCTURNA vydal čtvrté řadové album Andělé a bestie. V čele bandy stojí kapelník, skladatel a kytarista Tonda „Gabriel“ Buček, na postu jedné ze zpěvaček se představí opět Viky Surmøvá, kterou můžete znát z kapely Surma nebo Cruadalach. Celkově se na novém albu podílel neuvěřitelný počet hostů, který se vyšplhal ke konečnému číslu 21!

Kdo může lépe představit album než samotná kapela, tak koukni na video.

Album reprezentuje dva protiklady, andělé dobro a bestie zlo. Na albu najdeš celkem 12 válů a z toho 2 songy v angličtině pro zahraniční fanoušky. Jsou to songy Skinchangers a Intruders, tedy Lykantropie a Vetřelec, které jsou na albu i v češtině. Celé album dohromady dává funkční celek, který místy připomíná až muzikálový počin. Na albu najdeš, jak je to u Noční růže zvykem i instrumentální song, v tomto případě se jedná o song Periculum.

První singl z nového alba song Lykantropie.

Druhý singl Světlonoš je téměř muzikálová písnička, ve které kapela zhudebnila jeden z nejstarších příběhů lidstva. Pád prvního anděla.

Celá banda odvedla velký kus práce a posunuli se zase dále. Doufejme, že se brzy dočkáme křtu nového alba a zatím se zaposlouchej do podmanivých melodií tajemné Noční růže a podpoř kapelu koupí alba. Stojí to za to! Kompletní info o desce najdeš tady.

Objednávat můžete zde: http://www.rosanocturna.cz/shop.html a pokud ještě nejste rozhodnutí, že chcete kapelu podpořit i koupí CD, poslouchat můžete online tady: https://rosanocturna.bandcamp.com

No Comments

Post a Comment