Blog

Metloš/Články /Rosa Nocturna vydala nové live video
Rosa Nocturna

Rosa Nocturna vydala nové live video

V létě tohoto roku si kapela Rosa Nocturna pronajala brněnský klub Melodka, aby v něm natočila soutěžní one shot záznam písničky Strach, která je z jejich posledního alba Andělé a bestie. Ovšem využili možnosti a pro svoje potřeby těch záběrů natočili z několika kamer rovnou víc. Samozřejmě záběry neschovali doma na disku, ale nechali obrazový materiál zpracovat od Ninetytwo production a výsledkem je povedené live video k živému hudebnímu záznamu.

Rosa Nocturna dle potřeby střídá tři zpěváky. V tomto videu se za mikrofonem ukázaly holky Viktorie Surmová a Aneta Zatočilová. Zpěvák Mathias Novák se má dle všeho objevit v druhém live videu k písničce Dimitto tibi, na kterém se aktuálně pracuje. Mimo zpěváky kapely v tomto videu uvidíte i uslyšíte jednoho speciálního hosta. Protože písnička Strach začíná a končí dětským zpěvem, pozvala si kapela na tuto live session dětského zpěváka. Je jím kapelníkův syn Tobi. Jak se lze dočíst na webu kapely i v bookletu jejich CD, Tobi tyto party nazpíval i ve studiu, takže si písničku s kapelou střihl tentokrát i live. Fanoušci kapely ho ostatně už mohli potkat i na některých koncertech.

Strašidelný klip k písničce je k shlédnutí na YouTube a písnička Strach, stejně jako celá diskografie kapely je dostupná na všech platformách.

WEBPAGE: http://www.rosanocturna.cz

E-SHOP: https://www.rosanocturna.cz/shop.html

FACEBOOK: https://www.facebook.com/RosaNocturnaBand/

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCh018nFMYdbh2gXhjUeU8bw

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/rosanocturnaband/

SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/6iV0BAMaGidShAlpWp7GNR

BANDCAMP: https://rosanocturna.bandcamp.com/

No Comments

Post a Comment