Blog

Metloš/Články /Melodické vlny: Brutal Assault 2023 do line-upu přidává IN FLAMES
In Flames

Melodické vlny: Brutal Assault 2023 do line-upu přidává IN FLAMES

Třetí, tentokrát koncepční update kapel pro Brutal #26 nese podtitul „melodické vlny“ a přináší jednoho z headlinerů festivalu.

Tím je švédská ikona IN FLAMES, která do sebe na novém albu „Foregone“ spojuje ty největší přednosti jejich přelomových alb s ostříleným písničkářstvím jejich postmoderní éry.

Jedinečný naturel a estetiku severské přírody hudebně přiblíží norští BORKNAGAR a Fini WOLFHEART. Prvně jmenovaní na Brutalu nehráli 10 let a mají lví podíl na rozvinutí severského black metalu do dalších směrů, druzí škatulku melodického death metalu zahalují do syrovosti, chladu a dravosti. To OMNIUM GATHERUM, personálně spříznění s Insomnium, jsou pro finské kapely melodicky typičtější, ale nebojí se šlápnout na plyn nebo přidání progresivní pasáže.

Skandinávský kvartet o další rozměr pohledu na melodiku obohacují BE‘LAKOR z Austrálie. Tato pětice se svým impozantním hudebním spektrem nabízí hudbu plnou emocí, detailů, aranží a nálad, které s každým dalším poslechem odhaluje víc a víc.

Bedlivě sledujte stránky festivalu, nové kapely přidáme už příští týden!

Vstupenky: https://brutalassault.cz/cs

Event: https://fb.me/e/2WmkXphEE

Aftermovie 2022: https://youtu.be/HmlNwR76MSQ

Spotify: https://spoti.fi/3EBGPYn

Nově potvrzené kapely: Be‘lakor, Borknagar, In Flames, Omnium Gatherum, Wolfheart

Dosud potvrzené kapely: Anthrax, Archspire, Be‘lakor, Beartooth, Benediction, Biohazard, Borknagar, Deicide, Dying Fetus, Fit For An Autopsy, Gatecreeper, Hypocrisy, I Am Morbid, In Flames, Marduk, Napalm Death, Nile, Omnium Gatherum, Sepultura, Signs Of The Swarm, Suicidal Angels, Terror, Trivium, Within Destruction, Wolfheart.

No Comments

Post a Comment