Blog

Metloš/Články /Makovičky vydávají nové album jak pro třepohlávky tak i pro měkčí srdíčka
Frozen Poppyhead

Makovičky vydávají nové album jak pro třepohlávky tak i pro měkčí srdíčka

Kapela Frozen Poppyhead vydává po 3 letech nové album “Everfrost”, které je zároveň její druhé plnohodnotné album v řadě. Oproti prvnímu albu “The First Furrow” s pouhými 8 písněmi nabídne Everfrost na jednom CD písní hned 15. Nejen že se na novém CD najdou písničky, u kterých si budete moci pořádně zařádit, ale najdou se i takové, které vás vezmou za srdce.

Každá z písní má svou vlastní náladu a je věnovaná určitému tématu. V některých jsou myšlenky a poselství jasná hned po prvním poslechu, u jiných se ale už musí člověk pořádně zaposlouchat a zapřemýšlet. Je také důležité zmínit, že všechny písně budou doprovázeny vizuální stránkou v podobě převážně hraných videoklipů, jejichž scénáře kapela napsala sama.

O grafickou stránku CD se postaral velmi šikovný grafik z Českých Budějovic Daniel Kyncl, který je shodou okolností švagrem frontmana Richarda Tolknera. Promo fotku, která se nachází na poslední straně bookletu zajistil a upravil přítel a dvorní fotograf kapely Tomáš Grech, alias Kalgraphy. Hudbu i texty si kapela tvoří sama.
Objednávky CD EVERFROST na adrese: shop@frozenpoppyhead.com

Odkaz na album Everfrost:

No Comments

Post a Comment