Blog

Metloš/Články /Nejšílenější názvy kapel

Nejšílenější názvy kapel

Mnoho kapel si láme hlavu s názvem své grupy, aby zaujali hned na první dobrou. Těmto kapelám se to určitě povedlo. Seznam se s těmi nejšílenějšími názvy.

Paracoccidioidomicosisproctitissarcomucosis

Začínáme tím nejkrkolomnějším názvem, který si raději ještě zkraťme prostě na Para. Pochybuji, že i samotná kapela dokáže název vyslovit a co teprve její fanoušci? Teda pokud to zrovna nejsou medici, tak asi mají problém. Název kapely se skládá z několika lékařských termínů a Para je mexická death-grindová grupa, která hrála nedávno i u nás. Koukni na video z Obscene Extreme z roku 2019.

The Power of Darkness Shall Rain Blood Upon This City for 500 Years

Nejdelší název v našem žebříčku zastává americké hardcore trio. V doslovném překladu znamená „Síly temnoty budou zkrápět krvavým deštěm toto město 500 let“. Po svém první EP kapela usoudila, že bude lepší, když se přejmenují na Power of Darkness. První název se mi líbil víc, ale vytetovat bych si ho nenechal…

Vaginal Penetration of an Amelus with a Musty Carrot

Název „Vaginální penetrace „amelu“ plesnivou mrkví“ musel vymyslet asi totální magor. Víte někdo, co je to „amel“? Napiš do komentů a poslechni si tuto rakouskou goregrindovou bandu.

Kiss the Anus of a Black Cat

Pohodička na konec. Polib řiť černé kočce je belgická neofolková grupa. Název prý odkazuje na běžný středověký rituál v čarodějnických kruzích.

Eximperituserqethhzebibšiptugakkathšulweliarzaxułum

Vítězem je death metalová běloruská banda se stejně šílenými názvy alb.

Znáš ještě nějakou šílenou bandu s ještě šílenějším názvem?

No Comments

Post a Comment