Blog

Metloš/Články /Majáles Ostrava se vrací po dvou letech!
Majáles Ostrava

Majáles Ostrava se vrací po dvou letech!

Festivaly se pomalu vrací a s nimi i oslavy studentského života, ke kterým neodmyslitelně patří Majáles. Jeden takový pořádají studenti v Ostravě a přichystali si pro nás opravdu rozmanitý program!

I přesto, že Majálesy známe hlavně jako přehlídku populárních rádiových jmen, v Ostravě se nebojí jít dál. Svůj hudební program doplňují o tvrdší větší jména, ale i mladé naděje české a slovenské scény. V lineupu tak můžeme najít například Redzeda, který se těší čím dál tím větší popularitě, slovenskou stálici Inekafe nebo novopečeného slavíka Řezníka se svým projektem Sodoma Gomora. Z mladých nadějí se ukážou výrazní landless, experimentující Goofy Cow a z druhého konce republiky dorazí Petrol Station. Nebudou chybět ani místní Butterfly Kiss nebo výherci Band Contestu Emergency Brake.

Pestrý program pro všechny už zná svou přesnou podobu a že je z čeho vybírat. Pátek třináctého tak začneme z lehka od písničkáře Pokáče, do nálady přejdeme s Medial Banana nebo Skyline a postupně se bude tlačit na pilu až po Řezníka. Velký úspěch slavila v minulých letech electro stage, postavená hlavně na jménech drum and bass scény. Letos tak přiváží rovnou dva headlinery, kterými budou Culture Shock a Calyx & TeeBee!

Přijď tak s námi oslavit příchod nové festivalové sezóny, která proběhne konečně bez omezení!

Všechny potřebné informace nalezneš na webu www.majalesostrava.cz!

No Comments

Post a Comment