Blog

Metloš/Články /Core šílenství v režii Wage War

Core šílenství v režii Wage War

První říjnový den ve znamení coru! Tak by se dal nazvat koncert Wage War společně s The Devil Wears Prada a Siamese. Vyprodaný Futurum Music Bar se tak dočkal dlouho očekávaného koncertu k nové desce Manic.

Nástup první kapely Siamese na sebe nenechal dlouho čekat. Dánové se letos už v Česku představili, kdy o sobě dali výrazně vědět na Rock For People. Mixnutý metalcore s alt rockem byl pro začátek to ideální, co jsme mohli dostat. Výrazným prvkem jsou také housle, které dodávají o to líbeznější melodie.

O to tvrdší bylo pokračování s The Devil Wears Prada. Ti si pro Prahu připravili snad jeden z nejtvrdších setů, který kdy zahráli. Neotřelost a energie s kterou nešetřili ani na vteřinu nenechala stát jedinou duši v celém klubu. Kapela vsadila na plnou palbu svých nejtvrdších věcí, na což trošku strádalo nové album Color Decay, ze kterého ještě ani nestihl opadnout prach. I tak se ale jednalo o prvotřídní zážitek.

Hlavní hvězda večera Wage War. V Česku se objevili vůbec poprvé a my jen doufáme, že ne naposled. Nekonečný přísun toho nejlibovějšího metalcoru, který dnešní scéna může znát. Masivní breakdowny střídaly melodické části, kterých se dav nemohl nabažit. Došlo na průřez kompletní tvorbou, ale i novou desku Manic, která si na představení živému publiku musela víc jak rok počkat. Ale stálo to za to.

No Comments

Post a Comment