Blog

Metloš/Články /Buď součástí filmu od Postcards From Arkham!
Postcards from Arkham

Buď součástí filmu od Postcards From Arkham!

Eigengrau je originální audiovizuální umělecké dílo inspirované tvorbou H. P. Lovecrafta, D. Lynche a F. Kafky vytvořené kapelou Postcards From Arkham. Buď součástí dobrodružství plného temné fantazie i Ty!

Odkaz na projekt: https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham

O co přesně jde?

Eigengrau je název připravovaného filmu a hudebního alba (soundtracku). Eigengrau je zároveň i barva, kterou vidíme v absolutní tmě. Světlo uvnitř toho, co se nám jeví jako temnota.

Nevytváříme jen další Postcards From Arkham desku, ale rozsáhlý projekt, který obsahuje 8 videoklipů žánrově se pohybujících na hranici fantasy a hororu, včetně originálního soundtracku. Ten kombinuje post rock, filmovou hudbu, ambient a metal. To vše spojuje originální příběh. 

Příběh je inspirován dílem H. P. Lovecrafta, D. Lynche a F. Kafky. Abychom neprozradili příliš a nezkazili zážitek, budeme v průběhu kampaně prozrazovat jen útržky. Navíc se na příběhu můžeš podílet i Ty tím, že nám pomůžeš vytvořit filmová monstra nebo si střihneš vlastní roli! O důvod více nás sledovat a podpořit!

Zdá se Ti to jako příliš velké sousto? Žádná kapela se zatím o tak velký projekt nepokusila! Pro nás je to přirozený krok v našem vývoji a bod, kam směřovaly naše předchozí projekty.

Buď součástí soukromé kreativní skupiny, která nám pomáhá s produkcí tohoto projektu. Můžeš jako první slyšet skladby, stát se komparzem ve filmu, nechat si napsat roli na míru v našem filmu nebo dokonce vytvořit příšeru z tvých nočních můr! Nahlédni do odměn!

Kdo jsme a proč nás podpořit?

S Postcards From Arkham jsme za téměř 10 let existence kapely vydali 5 alb, 8 videoklipů, 1 krátký film a odehráli více než 100 koncertů po Evropě. To vše s jediným cílem – být více než jen kapela a vytvořit něco víc než jen další hudební album. K Eigengrau jsme celou dobu mířili a sbírali zkušenosti. Teď je čas tyto zkušenosti využít.

Připravujeme náročný projekt, a proto startujeme crowdfundingovou kampaň, která má za cíl ho podpořit nejen finančně, ale také Tvojí osobní invencí. Chtěli bychom náš svět rozšířit a posunout dál.

Tvořit tento příběh nejen pro vás, ale S VÁMI!

Odkaz na projekt: https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham

No Comments

Post a Comment