Blog

Metloš/Články /Postcards From Arkham překračují hranice virtuálního světa
Postcards From Arkham

Postcards From Arkham překračují hranice virtuálního světa

Nejen H.P. Lovecraft, ale také aktuální technologicko-sociologická problematika inspirovala text i videoklip ke skladbě Mutual Distortion od Postcards From Arkham. Do jaké míry ovládáme virtuální svět, a ne on nás? Jsme zvyklí trávit celé hodiny napojení na naše PC, obklopeni obsahem mnohdy i pochybného původu a důvěryhodností. Budeme mít v budoucnu vliv na odpojení a osamostatnění se?

Mutual Distortion je již čtvrtý singl z oceňované desky Øakvyl (druhá nejlepší Rock & Crossover deska, klip Erich Zann Syndrome druhý nejlepší videoklip dle publicistické ankety Břitva 2019), na kterém spolupracoval i švédský producent Jens Bogren (OPETH, DEVIN TOWNSEND, KATATONIA). Videoklip vytvořil Frodys – Audiovisual Weird Arts.

Sledovat a sdílet můžete na tomto odkazu.

Ve videu je ukryt název úplně nové desky, na které kapela pracovala v průběhu pandemické krize. Chcete být úplně první, kdo si album v roce 2021 poslechne? Pozorně sledujte klip a zachytíte-li název nového alba, napište přímo kapele do zpráv na FB profil Postcards From Arkham. Kapela na konci listopadu vybere jednoho výherce. Krom samotného poslechu čerstvé desky mu samozřejmě CD po vydání dorazí i do vlastních rukou.

No Comments

Post a Comment