Blog

Metloš/Články /Rock for People už příští týden! Opět nebude chybět ani unikátní udržitelná zóna Komerční banka Future Fest

Rock for People už příští týden! Opět nebude chybět ani unikátní udržitelná zóna Komerční banka Future Fest

Festival Rock for People startuje už příští středu 12. června. Fanouškům nabídne světové hudební shows The Offspring, Bring Me The Horizon, The Prodigy, Yungbluda, Avril Lavigne nebo Sum 41 a přes 120 dalších hvězd, ale také divadelní představení, filmové projekce, poutavé diskuze, tanec, módní přehlídky či secret shows. Již druhým rokem ve spolupráci s generálním partnerem Komerční bankou festival také představuje unikátní koncept KB Future Fest, který ukazuje, jak by mohly festivaly vypadat za pár let. Hlavním tématem zóny je udržitelnost a její podoby v oblastech jako energetika, využití druhotných materiálů, předcházení vzniku odpadu nebo osvětě. Rock for People, který se koná v hradeckém Parku 360, prostřednictvím KB Future Festu nabídne nejen pohled do budoucnosti, ale také umožní si mnohé z technologií, neotřelého designu, šetrných a odpovědných služeb nejen prohlédnout, ale rovnou vyzkoušet, ochutnat nebo osahat. Loňskou podobu zóny ocenila porota European Festival Awards zařazením do finále TOP 10 v kategorii The Best Brand Activation.


“Rock for People dávno není ryze hudební festival. Stal se také showroomem pro technologie, design a inovace. Právě tyto atributy se v zóně Komerční banky a Mastercard setkávají a nechávají příchozí nahlédnout do budoucnosti udržitelných festivalů. Je před námi ještě dlouhá cesta a nás těší, že máme partnery, kteří se na ni vydali společně s námi,” shrnuje Michal Thomes, ředitel festivalu Rock for People.


V prodeji jsou poslední čtyřdenní vstupenky za 4 190 Kč, která budou i na místě, pokud nedojde k dřívějšímu vyprodání. Některé kategorie jako VIP, Comfy+, jednodenní páteční a sobotní vstupenky a kompletní glampingové ubytování jsou již zcela vyprodané: https://rockforpeople.cz/cs/tickets/


Součástí KB Future Festu jsou dvě stage poháněné alternativními zdroji elektřiny. Pod velkokapacitním šapitó stanem návštěvníci zavítají na Conference Stage, kterou pohání vodíkový generátor H2BASE ze stáje české vývojářské firmy DEVINN. V programu nabídne stage atraktivní diskuze a rozhovory například pod taktovkou Čestmíra Strakatého, Jindřicha Šídla nebo Lukáše Hejlíka. Večer se stage promění v prostor pro fresh česká i zahraniční jména, jako No Face No Case, Znouzectnost, Civilní Obrana, Bitter Season, Until I Wake nebo Sanguisugabogg. Hned ze startu středečního dne proběhne i soutěž kapel Planetroxx, díky které se vítěz ukáže na druhé straně světa před tamními fanoušky. Dále také divadlo, freak show, v pátek a sobotu také prostor pro Djs parties. Solar Stage, jak už napovídá název, bude energii čerpat ze solárních panelů, jež dodává EcoFlow. Zde dramaturgie vykročí ze žánrových škatulek. Dojde na fúzi klezmeru s jazzem, cimbálovku, slam poetry, divadlo i chytrou kapelu pro “děti”!


Lineup celého festivalu doznal pouze malých změn – odpadli Bad Omens a Ithaca, které nahradí P.O.D. a Aviana.

Odkazy:
Web: https://rockforpeople.cz/
FB událost: https://www.facebook.com/events/6346106155475309
VSTUPENKY: https://rockforpeople.cz/cs/vstupenky/

No Comments

Post a Comment