Blog

Metloš/Články /Nad Plzní se objeví toxická svatozář

Nad Plzní se objeví toxická svatozář

Legendy a Zagorky pomalu vymírají, přežívají jen Bohdalky v pruhovaným svetru a dinosauři. Od tragédie strýčka Adolfa se nic zajímavýho nestalo, proto je s tim potřeba něco rychle udělat!

Hlavně se nedívejte na horoskop, nebo zjistíte, že s vaším partnerem je třeba si vážně promluvit a vyřešit ve vztahu to napětí. My vyvěštili vlastní ekvilibristický horoskop zkázy, a ten říká, že správnej čas, jak odbourat to napětí, je pátek 23. září ve 20:00 v plzeňským Divadle Pod lampou!

Hentai Corporation (trash and roll, Praha)

Tihle magoři tu řáděj už od roku 2005 a během svýho působení si, především díky osobité a nenapodobitelné live performanci, korektním neangažovaným apolitickým humorem, nenápadným chemicko-historicko-soft-pornovým surrealismem a obsesivní zálibou v želvuškách vydobyli pověst jedné z nejšílenějších kapel české klubové scény. Hentai však nezaostávají ani hudebně.

Výjimečnou formu jejich energických živáků doprovází nápadité instrumentální linky blízké např. myšlence ztřeštěných projektů Mikea Pattona (Faith No More) jako např. Mr. Bungle, ale ještě větší paralely tu jsou s legendárním Pražským Výběrem.

Synthetic Limits (Of Blossoming Omnipotence): https://youtu.be/_8Kjz1WY7mE  
Equilibristic Brides: https://youtu.be/aC3aV7bJbr4
Až ti řeknu: https://youtu.be/dZ0vtuvGUm4
The Spectre Of Corporatism: https://youtu.be/Eo13zNLjVZA
live: https://youtu.be/udIajDtbHWc

Spotify: https://open.spotify.com/artist/1CvILA3UXV0g7ckjhVOo1b

Acid Row (stoner punk doom roll, Praha)

Mr. Banán říká: „Acid Row jsou na české scéně unikátní úkaz. Už deset let drtí stoner rock, který má kořeny v poctivém punku a rock’n’rollu mnoho dekád nazpět a s každou další nahrávkou se jim daří svůj projev něčím obohacovat.“ Tony Magor Vrtačka potvrzuje: „Pro mnohé fanoušky jsou už léta synonymem výbušné kombinace stoneru a punku, jejich pověst je díky šíleným koncertům předchází a vědí o nich i za hranicemi ČR. Není klub nebo stage, kde by po jejich řádění zůstal kámen na kameni. Luciferovi kazatelé, zlá smršť, sympatičtí rouhači. Jakmile jednou propadnete jejich kouzlu, není cesty zpět.“

Rok 2022 byl pro kapelu hodně bouřlivý. Ta vydává dva videoklipy, především ale LP „Afterglow“. Taky jede release tour po střední Evropě s rakouskými Swanmay a představuje novou desku na dalších a dalších tuzemských i zahraničních festivalech a klubech, a také přeskakují stálicím stoner-doomové scény jako Bongzilla, 1000mods, nebo Stoned Jesus.

V nové sestavě hrají čím dál aktivněji a poslední deska „Afterglow“ se těší hojné pozornosti médií. Např. v renomovaném žebříčku Doom Charts končí album na 9. místě. Na cestě šoku a chaosu padají do samotnýho pekla a berou s sebou vše, co se nachomejtne.

Get Life: https://youtu.be/r_JxIphNA8c
No Church on Sunday: https://youtu.be/t5tUPbVVDDU
The Serpent (feat. Samavayo): https://youtu.be/C8aFcGpzaEY
Afterglow (Full Album Stream): https://youtu.be/yVcT49NbSqs
Get Life (live at club wakuum Graz, 2022): https://youtu.be/I3p7fj1Y-LE
The Serpent (feat. Samavayo, 2021): https://youtu.be/C8aFcGpzaEY

Linktree: https://linktr.ee/acidrow

HENTAI CORPORATION, ACID ROW

23. 9. 2022 – Plzeň, Divadlo Pod lampou

FB event: https://facebook.com/events/793015955386297
e-TICKET: https://goout.net/cs/hentai-corporation+acid-row/szbklau

PŘEDPRODEJ: 270 Kč na GOOUT.

No Comments

Post a Comment