Blog

Metloš/Články /Slay at home – každoměsíční vzpruha
Slay at Home

Slay at home – každoměsíční vzpruha

Jak už jsme si tak nějak napůl zvykli, tak veškerá “živá” muzika se teď odehrává online. Pokud máte absťák po živé muzice a online formát vám není proti srsti, tak byste měli zbystřit. 

“Slay at home”. Stream živých vystoupení, který se koná pravidelně jednou měsíčně, již od loňského září (s předchozí první květnovou vlaštovkou) přináší zajímavý formát, kdy se představí cca deset kapel a zahrajou jeden svůj song. Bez velkých keců, nějakých komerčních přestávek nebo jiných prodlev. V garáži, v klubu, každý člen zvlášť doma ve svém obýváku vám prostě zahraje. Jde o takovou “krátkou” ochutnávku živé hudby, kde můžete objevit zajímavé adepty do svého playlistu. 

Bacha. Rozhodně nečekejte velké jména na lineupu. Jména vám pravděpodobně nic neřeknou, některé kapely jsou opravdu v začátcích. Můžete ale narazit na zajímavé projekty, které vám přirostou k srdci. Záběr je široký. V jednom streamu můžete narazit na “one man black metal projekt” z Malty, stejně tak jako na kapelu (Resolution15), kde kytarové riffy nahrazují borci elektrickými houslemi (a rozhodně to není folk metal). 

Jde o nevýdělečnou akci, všechny streamy jsou dostupné zdarma. Pokud na nějakém tom příspěvku trváte, tak kompletní výdělek akce putuje na charitativní účely. 

Slay at home je projekt, za kterým stojí Metal Injection. Všechny streamy jsou dohledatelné, není důvod brečet, že jste něco prošvihli. Veškeré info najdete na Facebooku nebo na webu.

Když se budete doma nudit, není nic jednoduššího, než si zkusit projít jejich stream a poslechnout muziku, co ještě neznáte. 

Kde/jak? Proklik plakátu vás hodí přímo na konkrétní stream na Youtube https://www.slayathomefest.com/line-up

Březnový stream

No Comments

Post a Comment