Blog

Metloš/Články /Interview s Prasopsem z TRAUTENBERK
Trautenberk

Interview s Prasopsem z TRAUTENBERK

HIML HERGOT DONRVETR KRUCAJS ELEMENT! Tentokrát jsem zpovídal Míry „Prasopsa“ z tanz metalové partičky Trautenberk.

1) Jak trávíš volný čas?
Kromě erotických aktivit, což by čtenáře asi nezajímalo, se věnuji hře na elektrofonické vidle, poslouchám starý MC, LP, CD a s kapelou Trautenberk začínáme připravovat živý koncert, na který nebudou smět živí lidi.

2) Kde byl váš poslední koncert před karanténou?
Bylo to v O2 universum areně v Praze 19. 12. 2019. Ten koncert byl úžasnej a zažili jsme při něm velmi příjemné pocity, takže je nabíledni, že trpíme výraznou koncertní nadržeností.

3) Co plánujete, až se situace zklidní?
Chtěli bychom zase co nejdřív začít vystupovat, řádně si zařádit na podiu a užívat si kraválu. Až se situace zklidní, neboli až budou povoleny akce pro hromadu návštěvníků, plánujeme koncertovat. Je nám jasný, že to půjde pomalu a že po koncertě se nebudeme líbat se všema fanynkama. Musíme být trpělivý a čekat, až se COVID-19 zařadí do řady mezi ostatní nemoci, na který se umírá a lidstvo se s ním naučí žít.

4) Pamatuješ si na svůj první koncert a kdy jsi začal poslouchat metal a rock?
Můj první koncert byl v roce 1995 v tělocvičně SPŠ stavební v Plzni se skupinou ZZ práce a posluchači seděli na švédských lavičkách a museli být přezuti, což velice přísně kontroloval školník. Metal, konkrétně Tanzmetal jsem začal poslouchat na Jemnostfestu v Točníku v roce 2013.

5) Co bys vzkázal vašim fanouškům?
Vzkázal bych, ať sledují náš Facebook nebo webové stránky a tam se dozví, kdy bude náš streamkoncert, že nás mohou podpořit nákupem v e-shopu, na kdy se přesunou zrušené koncerty a kdy bude plzeňská oslava 10 let Trautenberka. Buďte zdrávi a těšte se!

No Comments

Post a Comment